Loading...
http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9519124.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6748381.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4228442.jpg
  • 1
  • 2
  • 3
Головна / Козирок, Стеля скляна
Рейтинг Користувача: / 30
НайгіршеНайкраще 

Скляні козирки і навіси

 скляні козирки в києві купити Козирки зі скла або навіси візуально прикрашають і надають приміщенням повітряного і неповторного образу. Такі скляні конструкції в основному застосовуються у вигляді навісів над вхідними групами в будівлю, альтанками або галереями. Можливе застосування скляних навісів в приватних будинках і квартирах. Скляні козирки мають неповторні риси конструкції і естетичні властивості і чудово поєднуються з будь-яким фасадом. Скляні козирки виготовляються із загартованого багатошарового скла, навантаження на конструкції розраховуються в індивідуальному порядку.
купити скляні стелі Скло в скляних козирках стійко до деформацій. Чи не дощова вода, яка не яскраве літнє сонце, чи не перепади температур не змінять зовнішній вигляд скляних стель. З цього, коли ми виготовляємо скляні козирки, ми використовуємо матеріали з аналогічною стійкістю до природних явищ. Елементи кріплення скляних козирків і фурнітура виготовлені з нержавіючої сталі, алюмінію і латуні.
скляні козирки в киеве замовити

З'єднання між стекол в скляних козирках герметизуються, а скляні козирки великих розмірів обладнуються додатковими підвісними канатами. Скляні козирки можна використовувати для прикрашання будь-яких інтер'єрів, і створювати різні стилі в компонуванні з модними фасадами.

Приклади фотодруку на скляні козирки


стелі зі скла ціна замовити скляна стеля купити скляні козирки скляні козирки стелі купити