Loading...
http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9519124.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6748381.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4228442.jpg
  • 1
  • 2
  • 3
Головна / Офісні перегородки
Рейтинг Користувача: / 46
НайгіршеНайкраще 

Скляні перегородки ціна, купити в Києві

 купити скляні перегородки київ скляні перегородки в офіси києва

Використання скляних перегородок в інтер'єрі

Не так давно новий напрямок скляні перегородки, привернуло до себе величезну увагу дизайнерів в і Архітекторів. Вони почали використовувати скляні перегородки в будь-якому стилі та інтер'єрі. Скляні перегородки прикрашають наш побут, а використання скла в офісних перегородках створює відчуття повітряного простору, і неповторний інтер'єр.

Скляні перегородки можуть мати різні дизайнерські форми конструкцій, вбудовану двері на доводчики, маятникову скляні двері на розсувний системі не порушуючи цілісності приміщення і зберігаючи дизайн в Київських офісах або будинках.

Використання скляних офісних перегородок в офісах Києва пов'язане з тим, що скляні перегородки забезпечують візуальне спілкування між співробітниками різних відділів, і як наслідок економиться час і підвищує якість роботи співробітника, а начальник має можливість візуального контролю поставлених завдань своїми підлеглими.

офісні перегородки зі скла купити скляні офісні перегородки

Компанія Лиса Дизайн може застосовувати нестандартні рішення при розробці скляних перегородок для Вашого інтер'єру. При проектуванні скляних офісних перегородок використовують триплекс, і гартоване скло товщиною 8,10,12 мм в залежності від висоти отвору. За бажанням замовника можна поклеїти плівку на скляні перегородки з Логотипом або з будь-яким Вашим малюнком. що забезпечить додаткову безпеку. Скляні перегородки можуть кріпиться на закріпленій підставі, на стелі що дозволяє, в разі необхідності, легко прибрати їх в зону паркування для стекол, звільнивши отвір, і візуальний огляд приміщення. Але і навіть в таких складних скляних перегородках можуть бути присутніми двері.

Прайс Лист

Приклади фотодруку на скляні офісні перегородкискляні перегородки для офісу в киеве офісні перегородки зі скла скляні перегородки в офісах києва скляні перегородки в кімнату переговорів