Loading...
http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9519124.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6748381.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4228442.jpg
  • 1
  • 2
  • 3
Головна / РОЗСУВНІ СКЛЯНІ СИСТЕМИ
Рейтинг Користувача: / 106
НайгіршеНайкраще 

Скляні розсувні системи | Скляні розсувні двері

 

 

Скляні розсувні системи Київскляні розсувні двері з малюнкомСкляні розсувні системи Київ скляні розсувні двері з малюнкомскляні розсувні двері з малюнкомСкляні розсувні системи Київ скляні розсувні двері матовані купитиСкляні розсувні системи Київскляні розсувні двері фотодрук київ

Скляні розсувні системи ідеально підходять для офісних приміщень і приватних будинків. Скляні розсувні системи або скляні двері дозволяють розділити приміщення і при цьому візуально його збільшити. У міжкімнатних скляних перегородках можуть бути присутній скляні розсувні двері, як з обрамленням, так і без нього, це дозволить ідеально поєднувати скляні розсувні системи з будь-якими поверхнями і дизайн варіаціями.
Особливою популярністю на Україні користуються міжкімнатні системи з розсувними скляними дверима з боків. Розсувні скляні двері в Києві дозволяють максимально економити доступний простір, створюють свій дизайн, сучасні, і стильно виглядають. Скляні розсувні системи з розсувними елементами - кращий вибір для тих, хто хоче від перегородок чогось більше ніж просто засіб розподілу кімнат. Скляні розсувні системи підкреслять вишуканість Вашого будинку і сучасність смаку власника і залишать приємне враження у Ваших гостей. Скляні розсувні двері найчастіше використовуються дизайнерами як перегородка між вітальнею, кухнею, передпокоєм. Застосовуючи для розсувних скляних дверей загартовані скла товщиною 8-12 мм, вони відповідають усім вимогам ДСТУ Б В.2.7-110: 2001. Гарантують надійність і довговічність експлуатації.
Розсувні скляні двері пропоновані компанією, не вимагають додаткового простору для відкривання і створюють затишок у Вашому будинку.

Прайс Лист


Приклади фотодруку на скляні розсувні двері

скляні розсувні двері фотодрук київскляні розсувні двері матовані купитискляні розсувні двері ціна

скляні розсувні двері цінаСкляні розсувні системи тоновані у київіСкляні розсувні системи Київ

скляні розсувні двері фотодрук київСкляні розсувні системи КиївСкляні розсувні системи Київ

скляні розсувні двері фотодрук київСкляні розсувні системи КиївРаздвижные стеклянные двери в дом

Скляні розсувні системи Київскляні розсувні двері фотодрук київСкляні розсувні системи Київ