Loading...
http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9519124.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6748381.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4228442.jpg
  • 1
  • 2
  • 3
Головна / РОЗСУВНІ СКЛЯНІ СИСТЕМИ
Рейтинг Користувача: / 112
НайгіршеНайкраще 

Розсувні скляні двері купити в Києві

Використання скляних розсувних дверей

Скляні розсувні двері ідеально підходять для офісних приміщень і приватних будинків . Скляні розсувні двері дозволяють розділити приміщення і при цьому візуально його збільшити. У міжкімнатних скляних перегородках можуть бути присутніми скляні розсувні двері, як з обрамленням, так і без нього, це дозволить ідеально поєднувати скляні розсувні двері з будь-якими поверхнями і дизайн варіаціями.

Скляні розсувні системи використовуються для розділення приміщення на зони відпочинку, підкреслюють вишуканість Вашого інтер'єру, а також залишає приємне враження у Ваших гостей. Дизайнери використовують скляні розсувні двері для розмежування приміщень вітальні і кухні, і створення неповторних інтер'єрів з фотодруком на скляних дверях у Вашому приміщенні. Розсувні скляні двері, які пропонує наша компанія, не вимагають додаткового простору для відкривання і створюють затишок у Вашому домі.

Розсувні скляні двері мають ряд різновидів: розсувні скляні двері з одного скляними дверима розсовує в сторону, дві скляні двері можливо або тоновані або з малюнком розсовують в різні боки, з одного скляними дверима і нерухомим склом. Якщо потрібно відгородити величезне приміщення то тоді, використовується розсувні скляні двері в обидві сторони а по сторонам системи скляні глухі вітрини. Довгі таких розсувних систем досягає 6 метрів. У магазинах про офісах Києва в основному використовуються автоматичні скляні розсувні системи, які реагують на рухи.

Для квартир і приватних будинків найкраще підходять розсувні скляні двері з європейської фурнітурою Schlechtendal або Casma.пользуется розсувні скляні двері в обидві сторони а по сторонам системи скляні глухі вітрини. Довгі таких розсувних систем досягає 6 метрів. У магазинах про офісах Києва в основному використовуються автоматичні скляні розсувні системи, які реагують на рухи. Для квартир і приватних будинків найкраще підходять розсувні скляні двері з європейської фурнітурою Schlechtendal або Casma.

Прайс Лист

Примеры фотопечати на стеклянные  раздвижные двери

 

Раздвижные двери стеклянныеРаздвижные двери стеклянные в Киевераздвижные стеклянные двери с рисунком стеклянные двери раздвижныеРаздвижные стеклянные дверираздвижные двери с рисунком Раздвижные двери стеклянныеРаздвижные двери стеклянныестеклянные двери раздвижные


Стеклянные раздвижные двери КиевРаздвижные двери стеклянныеРаздвижные стеклянные двери Киев

Стеклянные раздвижные двери КиевРаздвижные двери стеклянныеРаздвижные стеклянные двери

Стеклянные раздвижные двери КиевРаздвижные двери стеклянные УкраинаРаздвижные стеклянные двери в офис

Стеклянные раздвижные двери КиевРаздвижные двери стеклянныеРаздвижные стеклянные двери в дом

Стеклянные раздвижные двери КиевРаздвижные двери стеклянные в квартируРаздвижные стеклянные двери