Loading...
http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9519124.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6748381.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4228442.jpg
  • 1
  • 2
  • 3
Головна / СКЛЯНІ ДУШОВІ
Рейтинг Користувача: / 79
НайгіршеНайкраще 

Скляні душові, скляні двері, двері скляні

скляні душові ціна скляні душові душові під замовлення

скляні душові ціна скляні душові купити київ скляні розсувні душові

душові зі скла купити ціна скляні душові замовити скляні душові

Застосування скляних душових кабін в домівках, готелях, саунах і приватних апартаментах останнім часом значно зросло. Це пов'язано, передусім, з удосконаленням технологій обробки скла, а також тенденціями архітектури і дизайну в GLASS - TECH. DORMA GRAL - це вичерпний асортимент компонентів для дизайну і виробництва скляних душових перегородок санітарно-технічних вузлів - душових кабін і ванних кімнат. Асортимент скляних душових покриває усі максимально можливі варіанти застосування рішень скляних душових і скляних дверей поворотно -розсувної, лінійно-розсувної дії, а також призма-розсувних під кутом 90° і складальних склянихдверей. Фурнітура для скляних душових європейського виробника колір хром, або матовий алюміній скло 8 або 10 мм різної тональності матове, тоноване під бронзу, або сірого коліру. У асортименті для скляних душових - більше 20 типів спеціальних само закриваючих систем петель. Петлі у скляних душових здатні нести навантаження скляних дверей вагою до 40 кг і шириною до 1000 мм. Само закриваючий механізм діє за принципом довідника, починаючи працювати з кута 20°. Максимальне зусилля пружини діє на скляні двері у вихідній позиції, тим самим надійно її закриваючи. Петлі для скляних душових дверей можуть мати з'єднання стіна-скло і скло-скло.
Обробка скляних душових : нержавіюча сталь матова і полірована, під срібло, золото, хром матовий і полірований; - 50 видів систем спеціальних алюмінієвих і прозорих пластикових профілів з магнітними смужками ущільнювачів для щільного і надійного примикання скляної двері (обробка – під срібло, золото, хромування, порошкове забарвлення); - різні аксесуари (ручки, універсальні прямі і гнуті алюмінієві штанги для з'єднання скло-скло, скло-стіна). Виготовимо скляні двері для душових кабін і скляні душові кабіни для Вас по будь-яким Вашим розмірам з якісною фурнітурою і загартованим склом.

ПРАЙС ЛИСТ під Ваш розмір душової


Приклади фотодруку на скляні душові системи


 скляні душові купити замовити скляні душові ціна скляні душові київ

душові зі скла скляні душові київ скляні душові під замовлення

душові київ скляні двері душові ціна душових зі скла

скляні душові кабіни душові під замовлення київ душові скляні ціна

душові скляні київ замовити скляні душові кабіни зв скла душові