Loading...
http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9519124.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6748381.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4228442.jpg
  • 1
  • 2
  • 3
Головна / СКЛЯНІ ДВЕРІ
Рейтинг Користувача: / 120
НайгіршеНайкраще 

Скляні двері | Двері зі скла

Скляні двері Скляні двері Скляні двері

Скляні двері Скляні двері киів Скляні двері

Скляні двері Скляні двері Скляні двері

Скляні двері Скляні двері Скляні двері

Скляні двері Скляні двері Скляні двері київ

Скляні двері в офісних приміщеннях стають усе більш частим явищем. Вхідні групи в розважальних комплексах, скляні двері магазинів, це вже навколо нас. Розсувні системи взагалі найбільше набирають популярність через свою зручність і практичність. Вхідні групи такого виду як розсувні системи віддають перевагу практично усім дорогим магазинам і фірмам. Скляні  двері надають стиль і вишуканість біля входу у ваше приміщення. Скляні двері - відносне нове явище в архітектурі. Бувши нещодавно екзотикою, двері із загартованим склом з кожним роком розширюють сферу свого застосування. Важко перерахувати місця, які прикрашають скляні двері : престижні супермаркети, бізнес центри, приватні квартири, громадські споруди. Їх функціональність доповнюється з вишуканим і сучасним зовнішнім виглядом. Великий вибір фурнітури і художня обробка загартованого скла дають можливість застосовувати їх в інтер'єрах стилів від класичного до хай тек. Легкість і прозорість скляних дверей поєднується з міцністю і безпекою загартованого скла, а численні можливості по нанесенню малюнків на скло зроблять ваші скляні двері унікальними.

Скляні двері можуть бути внутрішніми і зовнішніми, тобто бути входом в будівлю з вулиці. Завдяки великому вибору фурнітури завжди можна підібрати оптимальну конфігурацію дверей або включити її в складну конструкцію тамбур, перегородку. Для скляних дверей ми використовуємо фурнітуру таких виробників : SCHLECHTENDAHL (Німеччина), CASMA (Італія) яка служитиме Вам довгі роки.

Переваги скляних дверей.

Скляні двері дозволяють проникати світлу в найвіддаленіші частини приміщення.

- Скляні двері роблять можливим повний, частковий огляд кімнати, розмежовує його, зберігаючи візуальну цілісність, що забезпечує ефект збільшення простору.

- Елегантність. Скляні двері служать прекрасним доповненням Вашого інтер'єру, до якого б стилю він не відносився, класичного або сучасного. Вона прекрасно поєднується з іншими матеріалами, будь то дерево, метал, натуральний камінь.

- Довговічність. Скляні двері мають ідеальну вологостійкість і легко чистяться. При нанесенні спеціального захисного покриття (Clear Shield) набуває підвищену стійкість до забруднення і краще піддається очищенню.

- Висока міра безпеки. Скляні двері зроблені із загартованого скла, яке в середньому в п'ять разів міцніше за звичайне скло. Якщо скло буде розбито, воно розпадеться на безліч дрібних безпечних фрагментів.

- Розумна ціна. Скляні двері коштують не дорожче, ніж двері з якісного дерева. Скло - матеріал благородний і довговічний, не вимагаючи специфічного, дорогого догляду. Установка таких скляних дверей не вимагає дорогого устаткування.

Прайс Лист

 

Приклади фотодруку на скляні двері з коробкою

Приклади фотодруку на скляні двері


Скляні дверіСкляні дверіСкляні двері

Скляні дверіСкляні дверіСкляні двері

Скляні дверіСкляні дверіСкляні двері Київ

 

Пиломатериалы База пиломатериалов. ГОСТы на пиломатериалы. Завод пиломатериалов .