Loading...
http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9519124.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6748381.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4228442.jpg
  • 1
  • 2
  • 3
Головна / Скляні огорожі
Рейтинг Користувача: / 66
НайгіршеНайкраще 

Скляні огорожі купити в Києві

 скляні огорожі в киеве

Скляні огорожі це новий стиль дизайну який неповторний і включає в себе використання поручнів з нержавійки і кріплення для скла. Також наша фірма пропонує присутнім скляні огорожі на закріплених стійках з кріпленням європейської Фірми Haboe. Також можна використовувати спеціальні алюмінієві профілю різних типів для скляного огородження не порушуючи стилю конструкції.

купити огорожу зі скла

скляні огорожі в ресторанах киева

Скляні огорожі встановлюються на всіх типах сходів , балконів і терас, балюстрад, а також і на гвинтових сходах . При проектуванні і виготовленні скляних огорож і сходів дотримувалася необхідна точність і дизайн. Загартоване скло 8-12 мм є в скляних огорожах несучим, також можна з цього стилю додати поручень, якщо він передбачений за дизайном.

Поручень на скляні огорожі кріпиться до верхньої частини загартованого скла 10-12 мм. Зазвичай матеріалом для виготовлення поручнів для скляних огорож служить пластик, нержавіюча сталь, дерево. Для гвинтових сходів і радісних балконів в скляних огорожах застосовується моліроване скло.

При проектуванні скляних огорож важливо використовувати або гартоване скло з плівкою або триплекс, все це розраховується індивідуально і залежить від розмірів стекол. Для різних стилів використовують скла як прозорі, матові, тоновані, ну і звичайно ж малюнок на скляні огорожі. Ціна на такі огорожі цілком прийнятна і доступна.

скляні огорожі в магазинах купити

Основний напрямок для скляних огорож може бути різноманітним, все залежить від розмірів прольотів і стилю. Починаючи від ступенів, балконів, причалів, літніх терас, альтанок і закінчуючи офісними скляними перегородками . Скло завжди матиме унікальні повітряні і стильні якості, що дозволяє застосовувати його в будь-яких приміщеннях, не порушуючи цілісності приміщення і дизайну. Наша компанія допоможе Вам з проектуванням скляних огорож в Києві і по всій Україні якісно і надійно.

Прайс Лист

Приклади фотодруку на скляні огорожі

 


скляні огорожі в харкові ресторан Мафія сходові огорожі зі скла скляні огорожі скляні сходи в киеве

скляні огорожі вкіеве караван скляні огорожі на дахах будинку огорожі зі скла в приватному будинку скляні огорожі в ресторані

скляні огорожі в киеве замовити скляні огорожі в дерев'яних будинках сходи зі скла в киеве огорожі зі скла купити


Статті: