Loading...
http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9519124.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6748381.jpg http://lisa.net.ua/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4228442.jpg
  • 1
  • 2
  • 3
Головна / Статті ГОСТи / Душові кабіни та декорування
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Душові кабіни та декорування

Кожен бажає як можна швидше підбадьоритися з ранку, щоб новий робочий день увійшов у своє необхідне продуктивне русло. Хтось любить міцний ароматний кави, хтось використовує невелику ранкову пробіжку, але найбільш ефективний варіант – це ранковий контрастний душ.
Все це можна зробити тільки в комфортній душовій кабіні. Адже класичні ванні непристосовані до цього: вони маленькі, некомфортні, та й вода розбризкується по всій кімнаті. Найбільш оптимальний варіант – скляні душові.

Загальні переваги душових кабін

Погодьтеся, що приємно розпочати свій день у комфортабельній скляної душової – світлою, просторою. Та і дизайн квартири такі кабіни перетворюють на всі сто. Сучасні рішення в плані декору і вибору конструкцій для душових кабін надзвичайно різноманітні. Скляні душові кабіни ніби непомітні, прозорі – відчуття повної свободи і безпосередності.
Тому не дивно, що в останні роки українці, купуючи нові квартири, планують ванну кімнату з урахуванням місця для душової. Та і в цих квартирах часто переобладнують класичні ванні на душові. Дійсно, такий крок зумовлений низкою переваг, якими володіють скляні душові:

• максимальний комфорт в експлуатації душової: звичайне скло миється в два сети з допомогою звичайної води або ж невеликої кількості миючих засобів;
• економія на воді: доведено, що одноразове відвідування душової кабіни тягне за собою витрата води в п'ять разів менше, ніж при використанні класичної ванни;
• гранична безпека: кабіни виготовляються з міцного скла, яке стійке до максимальних температур, до пристойним ударів і іншим впливам;
• і звичайно ж – вологостійкість, так як скло протидіє вологи та інших зовнішніх факторів.

Виготовляються скляні душові в основному з загартованого матеріалу. Загартованим склом називається таке скло, яке проходить попередню обробку. Матеріал пропалюють в спеціальній печі, після його розмірні характеристики збільшуються в сім-десять разів. Таке скло дуже важко розбити, однак якщо це відбувається, то матеріал розсипається не великими гострими шматками, а дрібними шматочками, у яких тупі краю.

Типи кабін і декорування душових

Скляні душові бувають трьох основних типів: закриті, відкриті і звичайні перегородки для ванн, що імітують душову кабіну. Закриті кабіни є повністю герметичними – по суті, окремими установками, де є свій душ, піддон і т. д. Відкриті моделі – це огорожа із скла у ванній кімнаті, при цьому на стіну кріпиться душ. Ну і останній варіант (менш поширений) – це огорожа для ванн. Тут конструкція припускає звичайну стулку зі скла, яка складається.
Декорування душових відбувається найчастіше за допомогою піскоструминного процесу – спеціального матування скла душових. Скляні душові таким чином можна оснастити цікавими малюнками, візерунками. Варто відзначити, що малюнок, нанесений таким способом, максимально довговічний і стійкий до всіляких впливів. Для піскоструминного способу можна заздалегідь підібрати необхідний малюнок або візерунок – за особистим уподобанням.
Таким чином, скляні душові – це ідеальний варіант для квартир. У тому числі душові дуже часто встановлюються в громадських приміщеннях, у спортзалах, оздоровчих санаторіях, в лікувальних установах і т. д. Це практично, зручно і економно у плані витрат на воду. Крім того, за допомогою такої кабіни можна створити приголомшливий інтер'єр в приміщенні.